banner

XBMC

xbmc

Aby korzystać z wtyczki do obsługi serwisu GOLDVODCOM, należy pobrać i zainstalować oprogramowanie Kodi najlepiej ze strony domowej programu http://kodi.tv/download/ Zalecamy pobieranie aktualnej wersji stabilnej. 


1. Pobierz i zainstaluj program Kodi na swoim urządzeniu, wybierając wersję odpowiednią dla Twojej platformy np. Android. 

2. Natępnie pobierz wtyczkę GOLDVOD.COM


Pobierz aktualną wtyczkę GOLDVODCOM

 


3. Uruchom zainstalowany program Kodi na swoim urządzeniu (komputer, telefon, konsola, itp.), następnie przejdź w zakładkę 'SYSTEM', z menu wybierz 'Add-ons', następnie 'Install from zip file' - przejdź do folderu w którym wcześniej zapisałeś wtyczkę GOLDVODCOM w postaci spakowanego pliku zip. Po kliknięciu w plik zip rozpocznie się instalacja pluginu. 

4. Po poprawnym zainstalowaniu wtyczki, wracamy do głównego ekranu gdzie przechodząc w zakładkę 'VIDEO', a następnie 'Video Add-ons' odnajdziemy wtyczkę GOLDVOD.TV! Pamiętaj, że plugin Kodi jak i wtyczka są dostępne również w wersji po polsku - zmiany domyślnych ustawień językowych dokonasz w zakładce 'SYSTEM'. 

5. Logujemy się przy użyciu naszego loginu / nicka z serwisu lub adresu mail.

6. Dla wtyczki standard można to zrobić w zakładce ustawienia natomiast dla wtyczki wersji EPG przed wejsciem we wtyczkę należy prawym przyciskiem myszy uruchomić menu z którego wybieramy ostatnią opcje "Add-on Setting" i w pierwszej zakladce wprowadzić dane logowania.PRZYDATNE LINKI: 

inne wersje stąd http://mirrors.kodi.tv/releases/

oficjalna strona XBMC aktualne wersje programu (http://kodi.tv/download/) 

youtube manual instalacji wtyczek https://www.youtube.com/watch?v=XzhW7EEitkM 

xbmc manual instalacji wtyczek (ze zrzutami ekranu) http://xbmc.org.pl/16-rczna-instalacja-wtyczki